15.03.2018 - Redakce

Crazy girls čekají odvety v play-off!

Po dvou nevydařených venkovních utkání si Crazyny „zkusí“ domácí prostředí. Proti favorizovanému celku ze slezské metropole budou chtít překvapit a případně prodloužit čtvrtfinálovou sérii.

1.Zápas:

Crazyny do prvního utkání vstoupily sympaticky a držely s domácími hráčkami krok. Zlom nastal až v třiapadesáté minutě, kdy Ostrava vstřelila druhý a zároveň vítězný gól. Favorit poté potvrdil vítězství dvěma trefami v závěrečných minutách. Konečný stav 1:4

2.Zápas:

Druhý zápas čtvrtfinálové série už byl více v režii domácí Ostravy. Z první periody si Crazyny odnesly dvoubrankové manko, v druhé třetině inkasovaly další tři góly a o vítězi bylo téměř jasno. Ve třetí části přišla alespoň malá útěcha, když dvě šance přetavila v gól Mlejnková. Liberecké hráčky ale obdržely další čtyři branky a výsledkem byla jasná prohra v poměru 2:9.

Očekávání:

Velmi důležitý bude předvést výkon stejný jako v prvním čtvrtfinále, kdy až to závěrečných minut byl stav vyrovnaný. Pokud by se více dokázala prosadit první lajna Liberce. Může se stát velké překvapení.

17.3.2018, 19:30 | SH ZŠ Dobiášova
18.3.2018, 14:00 | SH Dukla Liberec