Preview k zápasu
22.09.2017 - Redakce

Crazyny se v sobotu porvou o první body

V tuto sobotu se Crazynám postaví soupeřky z FBŠ Olomouc. Aktuálně oba týmy v předchozích dvou kolech ani jednou nebodovaly a umisťují se na spodních příčkách tabulky. Půjde tak o napínavý souboj, ve kterém se oba celky budou prát o první body.

V minulém kole Crazy girls sehrály utkání proti Tatranu Střešovice. Jasným cílem bylo vyhrát nad papírově slabším soupeřem, jenž v minulé sezóně působil v 1. lize žen. Crazyny dokázaly hned nadvakrát vést, bohužel neproměňování velkých šancí mělo za následek otočení stavu během 10 minut. Pražanky tak i díky senzačně chytající Drbalové vyhrály 2:3.

Jednostranný souboj svedly ve svém posledním zápase Hanačky proti Vítkovicím. Po první třetině to nevypadalo až tak marně, kdy stav ukazoval 3:0 pro domácí ostravský tým. Vítkovické však začaly být důslednější v zakončování a sázely jednu branku za druhou za záda Frankové. Kubíčková za celý zápas stačila zasáhnout pouze pětkrát a připsat si čisté konto. Olomouc tak padla vysoko 16:0.

Pod Ještědem se jistě schyluje k napínavému souboji mezi vyrovnanými soupeři, kteří netrpělivě vyhlíží svou první výhru v sezóně.