Preview k zápasu
30.09.2017 - Redakce

Crazyny vyjíždí do Brna pro cenné body

V neděli vyjíždí liberecké ženy na půdu brněnských Židenic. Soupeř, jenž se aktuálně umisťuje o příčku výše, se může chlubit o jednu výhru navíc. Bude to tak napínavý souboj o lepší umistění v tabulce.

Minulý zápas sehrály Crazyny proti silným ostravským Vítkovicím. Pro liberecký celek byla nejhorší první třetina, kterou prohrály 6:1. Proti domácímu týmu se Crazynám dařilo stále lépe bránit a odvracet tak velké šance. I díky tomu se mohou pyšnit aspoň vyrovnanou poslední třetinou 1:1. Konečné skóre ukazovalo 11:3 ve prospěch ostravského týmu.

Minulé kolo odehrály Židenice proti soupeřkám z Olomouce. Z počátku se jednalo o vyrovnaný zápas, ve kterém až do 40. minuty vyhrávaly hostující brněnské hráčky pouze 0:1. Poté se jim podařilo navýšit o jednu branku. Ve třetí třetině dokonce vytežily z přesilové hry a přidaly na to hned další tři góly. Teprve pět minut před koncem se Olomouci podařilo procpat míček za brankovou čáru. Žádný zvrat se ale nekonal, naopak Brno stvrdilo vítězství další brankou a porazilo Olomouc 1:7.

Tento zápas je pro Crazyny důležitý vyhrát, jelikož se jedná o vyrovnaného soupeře ze středu tabulky, kterému v minulé sezóně Liberec nedaroval ani bod. Pro Liberec je nyní každý bod cenný, stejně tak jako dobré umistění v tabulce.

1.9., 13:30, K1 Florbal Židenice, MSH Vodova