02.01.2024 - Redakce

Liberec nečekaně prohrál s Karlovými Vary.

Libereckým florhalistům se rozlučka s rokem 2023 nepovedla. S Karlovými Vary se v zápase dostali až do osmibrankové ztráty, kterou nedokázali dotáhnout. I proto si zaslouženě odvezli všechny tři body hosté. Více v naší reportáži.
FBC Liberec - FB Hurrican Karlovy Vary 8:12 (0:3, 3:5, 5:4)

Do vedení se jako první dostaly Karlovy Vary, za které se v 9. minutě prosadil Daniel Péc. A pokud diváci čekali obrat a jasnou výhru svého domácího týmu, neboť šlo přece jen o souboj sedmého a předposledního celku tabulky, tak se šeredně spletli. Liberci totiž v tomto zápase nevycházelo vůbec nic a i přes prostřídání svého brankáře se potýkal s drtivou kanonádou. Na druhé straně se ale jeho soupeři dařilo opravdu ohromně a jeho brankář Adam Draslar si dokonce připsal hned dvě asistence. Liberec pak zabral a pěti góly ve třetí třetině snížil skóre na 8:11, k výhře mu to ale nestačilo a v duelu tak proti papírovému outsiderovi prohrál.

Ohlasy: odkaz
Highlights: odkaz
Fotogalerie: odkaz