23.01.2024 - Redakce

Liberec okusil v televizním utkání hořkou prohru

Liberecké FBC nastoupilo do televizního duelu s Chodovem bravůrně. I na začátku třetí třetino vedlo o 5 branek, ale vedení nedokázalo udržet a přišlo o cenné body. Více v naší reportáži.

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:10 (5:1, 2:2, 2:7)

Liberec naběhl na hřiště v neskutečném tempu a během prvních dvaceti minut Chodov inkasoval pět branek. Na svůj výkon z úvodu zápasu navázal i v další části, kdy své vedení navyšoval. Překvapený Chodov se pokoušel náskok snižovat, na výkon Liberce ale nestačil a gólová propast mezi kádry byla nadále velká.

Do třetí třetiny se vstoupilo za stavu 7:3 pro Liberec a Chodov tak měl co dohánět. Tempo celé hry bylo nadále vysoké, oba kádry se nechtěli vzdát šance na výhru. Chodov se náhle v poslední části duelu vzpamatoval a během dvou minut snížil na 6:8. Zásluhy si připsal hlavně Mikuláš Komárek, který zkompletoval hattrick.

Pro Chodov to pak najednou začalo vypadat velmi nadějně, neboť dokázal v posledních minutách utkání dorovnat na 9:9! Pouhých dvanáct vteřin před koncem pak skóroval hráč Chodova Tom Ondrušek, který tak svůj kádr dovedl k vítězství!

Liberečtí tak ztratili velmi nadějné vedení, které by ho přiblížilo k přímému postupu do play-off. Tyto ztracené body budou muset Severočeši získat v následujících zápasech. Nejdříve se už v sobotu představí v Pardubicích a následně doma 11.2. vyzvou 1. SC Tempish Vítkovice.

Ohlasy: odkaz zde
Highlights: odkaz zde
Fotogalerie: odkaz zde