Aktuální zprávy
10.10.2017 - Redakce

Muži B o víkendu úspěšní z poloviny

Napravit dojem z prvního odehraného víkendu chtěli muži B FBC Liberec. O uplynulém víkendu v domácím prostředí sehráli utkání s Florbal Teplice a Florbal Ústí B. Mužské rezervní tým byl úspěšný pouze z poloviny a uchránil pouze 3 body.

FBC Liberec B - Florbal Teplice 4:5

Třetí kolo divize čekal na muže B čekal na muže soupeř z Teplic, který v předchozích dvou kolech vždy vyhrál. Hrálo se divácky atraktivní utkání, kde až do stavu 4:4 měli vedení na své straně vždy liberečtí, ale nedokázali odskočit do více jak dvougólového náskoku. Hosté nakonec dokázali vyrovnat a tři a půl minuty před koncem rozhodli ve svůj prospěch. Závěrečný tlak už vyrovnání nepřinesl. V dresu béčka nastoupil Dominik Hiadlovský, hráč A-týmu, nicméně ani svým gólem a asistencí nedotáhl Liberec k bodům. Statistikou 1+1 se také prezentoval Jan Blecha.

FBC Liberec B - Florbal Ústí B 12:4

V neděli naopak utkání pro diváky tolik krásy nenabídlo. Na druhou stranu z něj béčko nakonec vytěžilo drtivé vítězství a potřebné tři body. Ústí vzdorovalo pouze v deseti lidech a postupně se fyzická výhoda borců FBC navyšovala. V zápase Liberec protrhl střeleckou smůlu a svému soupeři vsítil dvanáct branek. Nejvíce se činili Jakub Ježek (3+1) a Jan Havrda (2+2). Ježek se trefil poprvé v novém působišti, přidal další dva góly a k tomu všemu potřeboval jen necelých šest minut.

Další domácí zápas čeká muže FBC Liberec B 4.11.2017. Zápas se uskuteční v 19:00 proti Panthers Liberec. Bude se tak jednat o pořádné liberecké derby!