8
(2:2,1:3,1:3)
Ostrava
Ostrava
branky: 13. Adam Balatka, 20. Adam Štěpán, 36. Martin Čermák, 50. Vojtěch Blažek - 1. Matyáš Šindler, 2. Patrik Pícha, 33. Martin Martiniak, 34. Denis Kubiczek, 34. Denis Kukla, 56. Lukáš Homola, 58. Matyáš Šindler, 60. Martin Martiniak; rozhodčí: Petr Herman - Tomáš Novák; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Hladík 16 - Ondřej Kolajta 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:3;

Komentář trenéra domácích Petra Saláta: Svůj tým bych chtěl za předvedený výkon pochválit, hráli jsme vyrovnanou partii a nebýt dvou střídání v první a třech střídání za sebou v druhé třetině, mohli jsme být spokojeni i s výsledkem.

Komentář trenéra hostí Koutného: Dnes velká bojovnost obou týmů, zápas měl vysoké tempo, hodně šancí a o 4 góly jsme byli lepším týmem. Děkujeme za férový zápas soupeři.