8
:
7pp
(3:2,3:3,1:2,1:0)
Branky: 11. Štěpán Čejka, 12. Filip Rulíšek, 17. Filip Rulíšek, 21. Štěpán Čejka, 24. Jakub Váňa, 32. Tomáš Straka, 57. Štěpán Čejka, 61. Adam Bouček - 7. Martin Blecha, 10. Adam Balatka, 33. Adam Balatka, 34. Ondřej Bartoš, 39. Jakub Jaroš, 41. Adam Balatka, 47. Adam Štěpán; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: David Štěpán 23 - Matěj Andar 20; po třetinách: 3:2, 3:3, 1:2, 1:0;

Komentář trenéra hostů pana Saláta: Zápas měl dvě části, prvních katastrofálních 30 minut a druhých 30 minut ve kterých jsme dokázali se soupeřem držet krok a díky tomu jsme získali jeden bod i když jsme mohli mít klidně všechny 3 body.

Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Nejdelší utkání v historii KB ligy a darovaný bod do Liberce. Nemůže se stát, že za stavu 6:2 naprosto polevíme a necháme si dát pět branek. Jsme rádi, že jsme se do zápasu ještě vrátili a nesložili zbraně.