:
4
(2:0,3.3,2:1)
Bohemians
Branky: 14. Jan Horák, 18. Filip Forman, 27. Sebastián Palda, 34. Dominik Šimáně, 37. Matěj Surák, 50. Sebastián Palda, 54. Tomáš Pour - 29. Lukáš Lhota, 30. Adam Balatka, 33. Tomáš Martin Matušů, 47. Adam Balatka; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 4, Ondřej Kratěk 13, Ondřej Kratěk 9 - Matěj Andar 5, Matěj Andar 8, Matěj Andar -1; po třetinách: 2:0, 3:3, 2:1;

Komentář trenéra hostů pana Saláta: Předně bych chtěl poděkovat svému týmu za převedenou hru. O body nás dnes připravila hra v oslabení. Při hře 5 na 5 jsme byli dnes více než důstojným soupeřem. Gratuluji soupeři.

Komentář trenéra domácíchpana Michala Jedličky: Velmi zajímavé ukání, ve kterém nás Liberec trošku překvapil svou aktivitou. V první třetině nám pomohly přesilovky. A pak už jsme tahali za delší konec. Děkujeme soupeři za hezký zápas a šťastnou cestu domů.