:
4
(1:2,4:1,3:1)
Ostrava
Branky: 7. Dominik Kaloč, 22. Patrik Pícha, 25. Dominik Kaloč, 31. Matyáš Šindler, 40. Matyáš Šindler, 50. Matyáš Šindler, 55. Kamil Soják, 59. Denis Kubiczek - 4. Ondřej Šorm, 5. Lukáš Lhota, 37. Vítek Pospíšil, 56. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 13 - Jan Král 20; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:1;

Komentář trenéra hostí pana Jakuba Ježka: Odmakaná první a třetí třetina, škoda neproměněných šancí. Chválím kluky za odpracovaný zápas. Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Byly to pro nás povinné tři body, kluci už od začátku nebyli stoprocentní. Je pravda, že nám chybělo 5 hráčů, na druhou stranu však by to měla být motivace pro kluky, kteří se chtějí probojovat do kádru. Svými chybami jsme nabízeli hostům šance, které díky bohu neproměňovali. Děkujeme soupeři za utkání.