:
14
(1:5, 0:3, 0:6)
Brno
Branky: 18. Tomáš Jedlička - 6. Adam Balatka, 9. Martin Čermák, 11. Adam Balatka, 13. Jakub Jaroš, 15. Adam Balatka, 24. Adam Balatka, 31. Adam Balatka, 37. Adam Balatka, 46. Adam Balatka, 48. Adam Balatka, 53. Vojtěch Blažek, 54. Adam Balatka, 56. Adam Balatka, 57. Martin Blecha; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jaroslav Šlagor 17 - Ondřej Volejník 25; po třetinách: 1:5, 0:3, 0:6;

Komentář k zápasu trenéra domácích pana Jana Kadlece: Gratuluji soupeři k vysokému a zaslouženému vítězství. Nehráli jsme vůbec dobře, jeli jsme na červenou, tak se do křižovatky nejezdí.

Komentář k zápasu trenéra hostů pana Jakuba Ježka: Perfektně jsme zvládli vstupy do všech třetin. V první jsme rychle dali góly, čímž jsme se dostali do klidu. V druhé a třetí třetině jsme přečkali úvodní tlak domácích a poté jsme už je k ničemu nepustili. Ačkoliv to od nás vypadalo na oneman show Adama Balatky, tak dnes musím pochválit celý tým do posledního hráče, za perfektně odvedou práci. Děkuji soupeři za fér utkání.