:
9
(0:6, 1:2, 4:1)
Chomutov
Branky: 33. Ondřej Halej, 42. Vojtěch Bernas, 50. Vojtěch Bernas, 56. Matyáš Müller, 60. Ondřej Halej - 2. Vítek Pospíšil, 4. Ondřej Šorm, 6. Matěj Ševčík, 7. David Šklíba, 12. Jan Jaroš, 14. Ondřej Bartoš, 27. Ondřej Šorm, 32. Jan Jaroš, 44. Adam Štěpán; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Apko 1, Jan Štěpánek 27 - Jan Král 32; po třetinách: 0:6, 1:2, 4:1;

Komentář trenéra hostů: Utkání se v odstatě rozhodlo v první třetině, když jsme získali značný náskok. Ačoliv soupeř bojoval do poslední minuty výsledek jsme si pohlídali. Děkuji soupeři za utkání.

Komentář asistenta trenéra domácích: Jednoznačně rozhodla první třetina, když jsme nepomohli našim golmanům soupeř našich chyb využil. V první polovině utkání skóre neodpovídalo hře na hřišti a my jsme se s tím nedokázali srovnat, druhou půlku utkání jsme byli Liberci minimálně vyrovnaným soupeřem. Gratulujeme soupeři k vítězství a postupu a přejeme šťastnou cestu domů.