Crazy Girls
Humlová, Drbalová - Reková, Vachušková, Reindlová, Sedmíková, Zehrerová, Válková, Morová, Viplerová, Marko, Brandová, Matěvosova, Chaloupková, Faťunová, Vlachová, Malecká, Brotánková, Kramperová
Crazy Girls
Štěpánová, Kadlecová - Veidlová, Čermákova, Leierová, Dlouhá, Rumlová, Pekárková, Kronychová, Ljachová, Kabeláková, Tomanová, Mlejnková, Šamanina
Branky: 3. Žaneta Reková, 11. Adéla Kramperová, 18. Petra Malecká, 46. Karolína Vachušková, 60. Anna Válková - 4. Michaela Mlejnková, 8. Lucie Veidlová, 13. Nikol Pekárková, 19. Michaela Mlejnková, 21. Michaela Mlejnková, 26. Lucie Veidlová, 27. Oxana Šamanina, 35. Adéla Dlouhá, 47. Oxana Šamanina, 54. Lucie Veidlová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 16 - Marcela Štěpánová 15; po třetinách: 3:4, 0:4, 2:2;

Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala: V první třetině byl vidět pěkný florbal. Bohužel nekoncentrovanost a nepřipravenost, ze kterého vyústily gólové hody soupeře, nás stál zápas. Děkuji fanouškům za zápas!

Komentář trenéra hostů Lukáše Nesměráka: Dnes jsme předvedli velmi koncentrovaný výkon a od začátku jsme věděli, co chceme na Tatran hrát. Velmi dobře jsme využívali mezer v nedokonale hraném obranném systému. Jsem moc rád, že jsme dokázali soupeři "načepovat desítku" (jak by řekla jedna z legend Tatranu :-)). Poslední zápasy hrajeme lépe a lépe. Zřejmě jsme dobře načasovali formu na konec základní části.