Sparta
Chyna (Vaníček) – Hudera, Klucho, Veselý, Strobach – Kopecký, Valeš, Salát – Marek, Baudish, Šoltys – Ferdan, Böhm, Kořínek – Hiadlovský, Hrůza, Balatka – Kroupa, Böhm.
Sparta
Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Jaroš, Svatoš, Lang – Kareš, Krejča, Pruner.
branky: 2. Lukáš Kořínek, 9. Prokop Ferdan, 26. Radek Valeš, 46. Jan Šoltys, 58. Lukáš Veselý - 6. Jan Marvánek, 20. Robert Košir, 28. Robert Košir, 31. Jan Krejča, 42. Lukáš Ujhelyi, Milan Garčar; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 193; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 13 - Martin Beneš 26; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1, 0:0;

Úvodní buly vyhrála Sparta. Hra se velmi rychle začala rozjíždět. Míček jezdil z jedné strany na druhou. Ale mělo to i svoje plus. V čase 1:27, po krásné individuální akci Petra Saláta, který si nejdříve obhodil soupeře a poté našel Lukáše Kořínka, a ten doklepl míček do brány, 1:0 pro Liberec. To se Spartě nelíbilo a začala hrát velmi důrazně, až na hranici vyloučení. V 5:11 Sparta zavřela na soupeřově půlce Liberec a sparťanský Bartoš, nahodil z půlky střelu do brankoviště, kde si Marvánek našel odražený míčekl, 1:1. V čase 8:19 se prosadil Prokop Ferdan, když využil zaváhání Davida Ježka. Důraznou hru obou týmů potrestali rozhodčí poprvé v 10. minutě a liberečtí dostali poprvé možnost přesilové hry. Tu nevyužili. Po tomto incidentu se hra uklidnila. Znenadání Sparta udeřila 40 vteřin před koncem třetiny. Branku vstřelil slovinský mladíček Robert Košir. Oba týmy tak odešli za vyrovnaného stavu 2:2 do kabin.

Druhá třetina ze začátku nabídla hru s osobními souboji. Marvánek si vysloužil 2 trestné minuty za dohrání domácího hráče. Černobílým se tentokrát podařilo využít převahy na hřišti, kdy se po zemi trefil Radek Valeš. Po přesilové hře Sparta získala územní převahu, kdy dokázala dobře kontrolovat míček. Tato taktika se jí vyplatila, protože dokázala vstřelit dvě branky a otočit tak stav utkání. Z druhé třetiny musel odstoupit Jiří Strobach, který schytal úder florbalovou holí do hlavy. Tento zákrok zůstal nepotrestaný.

Velkou ránu zasadila domácím Sparta v čase 41:07, kdy přidal 5. branku Lukáš Ujhelyi. Liberec věděl, že musí teď přidat, aby vůbec dohnal dvou brankové manko. V čase 45:31 se podařilo snížit, když Lukáš Kořínek krásně nahrál Janu Šoltysovi a ten ze vzduchu dával gól. Šanci na vyrovnání měl Lukáš Böhm, ale trefil jenom tyč. Sparta se těsně před koncem nechala vyloučit a domácí měli velikou šanci dorovna. V 57:08 vstřelil gól Lukáš Veselý a bylo zaslouženě vyrovnal. Oba týmy se už připravovali na prodloužení, kdy hostujícímu týmu zavařil Jaroš, vyloučený za nesportovní chování.

Prodloužení nabídlo velkou přetahovanou a oba týmy to zkoušeli bez brankáře 4:3. Skvěle podrželi oba golmani. V Prodloužení nikdo nerozhodl a na řadu přišly samostatné nájezdy. Až ve 4. sérii byl úspěšný Milan Garčar a přisoudil 2 body pražské Spartě.

Komentář trenéra domácích(Skružný Zdeněk): "Vyrovnané utkání plné osobních soubojů. S hrou týmu velká spokojenost. Škoda, že jsme nevyužily šance v prodloužení."

Komentář trenéra hostí(Kašpárek Ondřej): "Z naší strany asi nejhorší utkání v této sezoně. Lehce jsme nechali jít Liberec do vedení a těžce jsme zápas otáčeli. Konec utkání snad ani nekomentuji. Nedisciplinovanost našich hráčů nebudu tolerovat. Nicméně jsem za dva body velmi rád. Děkuji našim divákům za podporu."