Crazy Girls
Vokatá (Štěpánová) – Hubáčková, Koníčková, Dlouhá, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Pekárková, Kronychová, Plíšková – Horáková, Šamaninová.
Ostrava
Tomšová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šablaturová – Nikol Škopková, Pastušková, Lichnová – Káčová, Kapcová.
branky: 15. Klára Leierová, 21. Hana Koníčková, 25. Oxana Šamanina, 59. Martina Dostalíková - 4. Nikol Škopková, 17. Karin Vavrečková, 50. Markéta Vrlíková, 50. Denisa Kotzurová, 52. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Alena Vokatá 22 - Veronika Tomšová 35; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:3;

Od první třetiny byly Crazy girls aktivním celkem na hřišti, který se snažil napadat ostravskou rozehrávku a vyvést soupeře z míry. Hosté ale využili chybu v domácí obraně a názorně zakončily. Klárka Leierová si však připravila přesnou střelu pod břevno, kterou tak srovnala stav. Crazyny po celou dobu zatápěly na ostravské polovině, svými přesnými nahrávkami se dokázaly dostat do nespočtu šancí, u kterých ale vázla správná koncovka. Hostující Vavrečková poté vrátila vedení svému týmu zpět. Následně byla vyloučena Klára Leierová, která dle rozhodčích zabránila nedovoleně, hostující celek si přesilové hry moc neužil, sám se v ní dopustil faulu potrestaným dvěma minutami pokračujících do druhé části.

Liberec tak vstoupil do druhé třetiny v přesile, v té se prosadila Hana Koníčková a domácí se tak mohli radovat již podruhé ze srovnání stavu. Crazyny si pak říkaly svými akcemi o další branky, překonat Tomšovou se podařilo až Oxaně Šamanině, kterou pěknou přihrávkou našla Leierová. Šamanina tak poprvé poslala liberecké do vedení. Ačkoliv se na hřišti odehrával napínavý duel, v němž byly k vidění šance na obou stranách, do zaznění sirény oznamující konec třetiny žádná branka nepadla. Jediné rozptýlení přišlo dvě minuty před přestávkou, kdy byla vyloučena Nikol Pekárková za sekání. Crazyny i tuto pasáž přežily bez větších problému a do třetího dějství vešly s jednobrankovým vedením.

Poslední třetina pokračovala v podobném tempu. Ve 44. minutě se Crazynám dokonce naskytla přesilová hra. Ostravská obrana jim však nedala šanci ji využít a stav zůstal neměnný. I nadále trápilo Crazy girls zakončení, které by je posunulo k většímu náskoku před soupeřkami. Několik tutových šancí si vyběhala Hubáčková a mnoha střelami se blýskla Leierová či Dostalíková. Bohužel v 50. minutě nastal zlom, ve kterém se Liberec dopustil velkých chyb. Nejprve se Vrlíková dostala za domácí obranu a poté zakončila bekhendem na bližší tyč. Během následujících dvou minut se předvedla dvěma góly Kotzurová. Ostravské hráčky si tak vydobyly nevídaný obrat v zápase. Liberecké měly opět šanci snížit, když byla vyloučena Kapcová, Ostrava se však předvedla povedeným blokem a nepropustila žádnou střelu. Dvě minuty před koncem se dopustila chyby Káčová, která v touze jít do samostatného úniku na bránu zahrála rukou a byla taktéž vyloučena. Crazyny využily i možnosti power play a v mocné přesile se podařilo dorazit míček za brankovou čáru Martině Dostalíkové. Crazy girls stále využívaly hry bez brankáře, aby dotáhly jednobrankové manko, z ostravských byla vyloučena další hráčka za hru vysokou holí a Liberec tak mohl mít opět o dvě hráčky v poli navíc. Crazyny se tlačily do brány seč mohly, na ostravskou obranu již síly nestačily a liberecké ženy podlehly 4:5.

Komentář trenéra domácích(Petr Horáček): "Třetí třetina a minuta nepozornosti rozhodla o tomto utkání, holky hrály jednoznačně jeden z nejlepších zápasů této sezóny. Stále nás trápí koncovka, spousta nevyužitých šancí. Přejeme Ostravě dobrou cestu domů."

Komentář trenéra hostí(Jakub Robenek): "Zápas ve velmi slušném tempu a odpovídající tomu o co Liberci jde. Donutili nás vymačkat ze sebe opravdu hodně a jsme rádi, že jsme zápas dokázali otočit. Kvalitně jsme potrénovali i oslabení a celkově zápas hodnotím jako výbornou přípravu na play-off. Dneska krásných 6bodů, Zdravíme junky do Litvínova a očekáváme poslední 3 body z tohoto bláznivého víkendu."