(1:2,0:3,0:3)
Bohemians
Crazy Girls
Bohemians
Branky: 5. Michaela Mlejnková - 9. Andrea Kadidlová, 15. Michaela Heráková, 22. Eliška Nová, 25. Eliška Reischlová, 32. Eliška Reischlová, 43. Veronika Loudová, 58. Eliška Reischlová, 60. Eliška Reischlová; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 22 - Daniela Kreisingerová 17; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:3;

Reportáž

FBC Crazy girls Liberec vs. FbŠ Bohemians

V první třetině to pro Crazyny vypadalo velice nadějně. První gól ve 4. minutě vstřelila Michaela Mlejnková. Tento stav vydržel skoro 5 minut než Bohemians vyrovnaly. Nakonec Michaela Heráková přidala ještě jednu branku pro hostující celek a do druhé třetiny vstupovaly její spoluhráčky s jednobrankovým náskokem. Zápas byl velmi tvrdý a postupně se nakupilo několik zranění hraček.

Druhá třetina pro Crazyny nepřinesla nic dobrého. Klokanky přidaly několik branek, na které Crazy girls nedokázaly najít odpověď. Stav po 2. třetině byl 1:5 pro pražské FbŠ.

Třetí třetina nabídla zvýšenou aktivitu domácích. Bohužel všechny pokusy skončily na bezchybně chytající brankářce. V závěru Bohemians přidaly ještě tři branky a odnesly si ze zápasu v Home Credit Aréně tři body za výhru 8:1.

Ohlasy trenérů

Komentář domácího týmu FBC Liberec Petra Horáčka - velká škoda nevyužitých šancí v 1. třetině, kdy jsme byly herně vyrovnaným týmem Bohemians. Ve třetí třetině i vůči zraněním jsme byly rádi že je to v letošním roce poslední zápas. Přejeme všem hezké Vánoce, a našim hráčkám ať se dají zdravotně dohromady.

Vyjádření trenéra hostů pana Tomáše Grigara: Jsme rádi, že jsme si mohli zahrát ve velké hale, škoda jen že nedorazilo více diváků. Po první třetině, která nebyla ideální jsme začali proměňovat šance a zaslouženě vyhráli rozdílem třídy. Děkujeme pořadatelům a soupeři za utkání a přejeme všem hezké Vánoce. Těšíme se na zasloužený odpočinek.