Židenice
Příleská (Mannová) – Veletová, Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Finková, Hyksová, Babáčková – A. Grufíková, Přibylová, Sejáková – Federselová, Vývodová, Indrová – Dernerová, Demelová.
Crazy Girls
Štěpánová (Vokatá) – Hubáčková, Gruntová, Koníčková, Dlouhá, Kabeláková, Loudová – Dostalíková, Bartošová, Leierová – Mlejnková, Kronychová, Pekárková – Šamaninová, Horáková.
branky: 3. Linda Hyksová, 7. Linda Hyksová, 28. Jitka Drápalová - 20. Nikol Pekárková, 35. Zuzana Hubáčková, 36. Hana Koníčková, 49. Martina Dostalíková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Marcela Štěpánová 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:1;

Reportáž

První třetinu jako by severočešky prospaly. V obraně byly o krok pozadu a přechod do útoku si zbytečně komplikovaly. Židenice byly naopak dravé a nevypustily žádný souboj a šanci dostat se k míčku. Vyplatilo se jim to dvěma góly ve 3. a 6. minutě. Crazy girls sice žádnou střelu poté už nepropustily, ale vstřelit se podařilo pouze Pekárkové, která snížila na ztrátu jedné branky.

Ve druhém dějství byl hostující celek jako vyměněný. V Obraně se jim dařilo vykrýt nebezpečné střely a na polovině soupeře si více užily kontroly nad balonkem. V jednom okamžiku nechaly Crazyny moc prostoru na hřišti, Židenicím se tak několika krosovými nahrávkami na volnou Drápalovou opět dařilo vsítit. Střelou po zemi z bekhendu Příleskou překonala Hubáčková, která tak opět posunula Crazy girls na dosah. Liberec nenechal Židenice skoro ani vydechnout a točil je svými útočnými kombinacemi. Po trefení tyčky střelou Leierové, míček putoval za brankovou čáru, Příleská však na poslední chvíli balonek vytáhla rukou, pár vteřin potom se Liberci nabídl volný úder z rohu, kterého náležitě využila Koníčková a srovnala tak stav na 3:3.

Poslední třetinu se Crazyny hnali plnou parou po bodech. Židenice tak většinu času trápily na jejich vlastní půlce. Vypracovaly si vypjaté šanci v prostoru velkého brankoviště, bohužel, míček se horko těžko dal procpat do brány hostí. Skvělou šanci však připravila Šamanina na volnou Dostalíkovou před bránou. Ta si balonek přiklepla a narvala za záda Příleské. Liberec se poprvé v utkání mohl radovat z vedení. O to hůř se pak bránily proti Židenicím, které už neměly co ztratit. Několik pálivých okamžiků nastalo v prostoru před libereckou bránou. Štěpánová si však po vánoční pauze přivezla formu skvělou a byla tak jistou oporou, která si do konce zápasu vše pokryla. Crazy girls tak postihla euforie radosti, že se opět dotáhly na příčky do play-off.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra domácích Jiřího Starého: "Vyrovnaný zápas ve kterém oba týmy věděly že jde o hodně. Ani jeden ze soupeřů si nev vořil moc šancí a rozhodovaly drobnosti. Soupeř byl dnes šťastnější, gratuluji k výhře."

Komentář trenéra hostí Petra Horáčka: "První třetina se nám moc nevyvedla, byli jsme pomalejší, nedostupovali jsme souboje a soupeř z protiútoků dokázal skórovat a dostal se do vedení. Na konci první třetiny se nám povedlo po chybě domácích snížit. Do druhé třetiny jsme šli aktivněji, chtěli jsme co nejdříve vyrovnat, ale po individuální chybě skórval opět soupeř. To nás nepoložilo začali jsme být důraznější v soubojích, což se vyplatilo, dokázali jsme během pár minut vyrovnat.Od té doby byl zápas hodně vyrovnaný a vyhecovaný z obou stran. Bylo to jen o tom, kdo dá rozhodující gól. Štěstí bylo na naší straně. Soupeřům děkuji a věřím, že tento vyrovnaný zápas se líbil dívákům."