Crazy Girls
Štěpánová (Vokatá) – Loudová, Koníčková, Hubáčková, Dlouhá, Klánová, Kabeláková – Pekárková, Dostalíková, Šamaninová – Veidlová, Leierová, Kronychová – Horáková, Tomanová.
TIGERS FK
Červová (Christiánová) – Billá, Skořepová, Bobotová – Morová, Sádková, Chvátalová – Košturiáková, L. Pilíková, Procházková – Steinbachová, Surá, Kubišová – Čapková, Polívková, Zabavská – Janegová.
branky: 7. Martina Dostalíková, 56. Adriana Kronychová, 59. Oxana Šamanina - 19. Dagmar Surá, 19. Barbora Zabavská, 25. Denisa Billá, 28. Dominika Kubišová, 39. Dominika Kubišová, 39. Dominika Steinbachová, 51. Lucia Košturiaková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 47 - Karolína Červová 23; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:1;

Od začátku utkání byl liberecký celek aktivnější a dravější. Pražankám nedal moc prostoru a více se točila hra v obranném pásmu hostí. Skóre otevřela liberecká Martina Dostalíková, která přesnou střelou z půli zakončila do odkrytého místa v bráně. Průběh hry byl poté nahoru dolů, ale postupem času si Herbadent vydobyl větší kontrolu nad míčkem. Pouhých 29 sekund mu stačilo na obrat a rázem byl vedení.

Do prostředního dějství se tak vstupovalo za stavu 1:2. Ačkoliv si Crazyny vykouzlily několik nadějných útočných akcí, herbadentská obrana byla nekompromisní. Naopak Crazy girls si zavařily několika individuálními chybami, které pražanky i přes skvěle chytající Marcelu Štěpánovou nelítostivě trestaly a odskočily do vedení 1:6.

Poslední třetinu neměly Crazy girls co ztratit. V soubojích byly více důrazné a vyvarovaly se fatálních chyb. Hráčky z Prahy to o to měly složitější se na útočící polovině prosadit. Obrannou zeď Liberce však prostřelila tvrdým projektilem Lucia Košturiaková. Snižovat mohla Zuzana Hubáčková, ale svou ranou pouze otestovala připravenou brankařku hostí. Poté Klánová svou přihrávkou připravila odkrytou bránu pro Kronychovou, která jen doklepla míček do sítě hostí. Domácí se do konce zápasu ještě stihli prosadit, díky přesné střele od Oxany Šamaniny, které nabila Hana Koníčková. Konečný stav tak ukazoval 3:7.

Komentář trenéra domácích Horáčka P.: "V první třetině jsme dokázali se soupeřem držet krok a předváděli jsme dobrou hru. O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy jsme nedokázali reagovat na tlak Herbadentu a nechali jsme si nasázet branky. Ve třetí třetině jsme se dostali zpět do zápasu, ale bohužel jsme nedokázali výsledek zápasu zvrátit. Děkuji soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů."

Komentář trenérky hostů Štéglové M.: "S většinou zápasu jsem spokojená, hráčky byly aktivní a vytvářeli jsme si převahu. Podcenili jsme pouze první třetinu a konec třetí, kdy jsme měly problémy se hrou, kterou předváděly domácí hráčky.Jsem ráda za získané 3 body. Děkuji soupeři za hru."