Crazy Girls
Štěpánová (52. Vokatá) – Hubáčková, Gruntová, Dlouhá, Koníčková, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová (C), Pekárková, Kronychová – Horáková, Šamaninová.
Chodov
Provázková (Ranochová) – Jiráková, Pitterlingová, Kuchařová, Žižková, Tožičková, Vrbová, Syslová – Suchá, Frantíková, Klímová – Urbánková, Plášková, Řepková – T. Pilíková, Jůzová, Beránková (C) – Tůmová, Peštová.
branky: 24. Klára Leierová, 36. Hana Koníčková - 12. Tereza Urbánková, 19. Magdalena Klímová, 27. Karolína Suchá, 27. Tereza Urbánková, 31. Tereza Urbánková, 34. Magdalena Klímová, 37. Martina Řepková, 41. Gabriela Tožičková, 46. Tereza Pilíková, 50. Magdalena Klímová, 52. Nikola Kuchařová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 22, Alena Vokatá 8 - Kristýna Provázková 20; po třetinách: 0:2, 2:5, 0:4;

Reportáž

Před nástupem do nedělního utkání sedl na Crazyny obrovský tlak, aby odvrátili mečbol žen z Chodova. Avšak i díky velké týmové pohodě hostujícího celku se domácí tým nemohl vůbec dostat do hry a Chodovské hráčky byly všude rychleji a lépe zakončovaly. Po prvních 20 minutách hosté vedli 2:0. Kontaktní gól ve druhé třetině sice vstřelila Šamanina, bohužel, domácím to nedodalo potřebný impuls a Chodov tak postupným zvyšováním svého tlaku opět nasadil svůj brankostroj. V polovině utkání už bylo zle, když Chodov vedl 1:6, ale i díky využité přesilovce se Liberec na chvíli dostal zpět do hry. Po chvíli jakoby Crazynám došli síly a v klidu hrající Chodov dokráčel k hladkému vítězství. Crazyny tak bohužel svůj poslední zápas v sezoně ukončili nelichotivým výsledkem 2:11.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra domácích Petra Horáčka: "Celou sérii jsme odehráli důstojně, je škoda, že se nám nepodařilo alespoň jeden zápas v sérii. V Praze jsme odehráli zápasy lépe než ty domácí. Soupeři přejeme hodně štěstí a šťastnou cestu domů."

Komentář trenérky hostů Michaela Marešové: "Jsme rádi, že se náš herní projev a výkon zápas od zápasu lepšil až k dnešnímu jasnému vítězství. Soupeři děkujeme za sérii, hrál velmi dobře, zejména první víkend nás pěkně potrápil."