Chodov
Šantora, Frühbaer - Sýkora, Pražan, Podhráský, Kašovský, Bouša, Kotlas - Ondrušek, Mikeš, Matejčík - Koutný, Tyl, Vávra - Strachota, Žák, Vávra - Plíhal
Liberec
Vaníček, Janota - Hrůza, Strobach, Veselý, Kroupa, Böhm D., Bitman - Valeš, Marek, Ferdan - Hůza, Balatka, Salát - Baudisch, Böhm L., Šoltys - Kořínek
Branky: 5. Martin Koutný, 6. Martin Koutný, 8. Tom Ondrušek, 12. Martin Koutný, 14. Ondřej Mikeš, 16. Tom Ondrušek, 25. Miloš Tyl, 41. Martin Pražan, 48. Miloš Tyl, 49. Michal Strachota, 55. Tom Ondrušek, 59. Marek Matejčík - 2. Daniel Kroupa, 6. Tomáš Marek, 14. Jan Šoltys, 18. Radek Valeš, 29. Tomáš Marek, 58. Lukáš Veselý, 59. Pavel Hůza; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 14 - Tomáš Janota 6, Vít Vaníček 10; po třetinách: 6:4, 1:1, 5:2

Reportáž

Fat Pipe Florbal Chodov vs. FBC Liberec 12:7 (6:4, 1:1, 5:2)

Liberec vstoupil do zápasu dobře, když v druhé minutě otevřel skóre Kroupa. Chodov přišel s odpovědí o 3 minuty později. Na 2:1 zvyšoval Marek, ale pak přišel Chodov se čtyřmi góly a z povedeného startu do utkání nebylo nic. Šoltys poté korigoval na 3:5, a do konce třetiny se stihl trefit ještě Valeš, ale po dalším inkasovaném gólu skončila první část zápasu výsledkem 4:6 ve prospěch domácího Chodova.

Ve druhé třetině předvedl Liberec velmi dobrý výkon, i přesto se mu ale nepodařilo vyrovnat. Po další obdržené brance se trefil znovu Marek, aby alespoň udržel dvoubrankové manko z první třetiny.

Do třetí periody šel hostující celek s vědomím, že již nemá co ztratit, nicméně Chodov trestal téměř každou chybičku. V pětapadesáté minutě zvyšoval Ondrušek už na 11:5 z pohledu domácího celku. Chuť si spravila gólem liberecká přesilovková formace, když se ze vzduchu prosadil Veselý a minutu a půl před koncem upravil konečné skóre ještě kapitán Hůza.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra hostů: Dnes pro nás těžká prohra. V první třetině jsme bohužel spoustu gólů Chodovu darovali, ve druhé třetině jsme zase svoje šance neproměnili. Ve třetí třetině to bylo buď a nebo a Chodov ukázal svoje kvality. Gratulujeme soupeři a přejeme hodně štěstí do play-off.

Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Dneska není moc co hodnotit, zahráli jsme si, předvedli jsme několik moc pěkných věcí a dobře zakončili povedenou základní část. Dnes si to užijeme a od zítřka se jdeme chystat na play off. Zdravíme do Lípy a gratulujeme k setrvání v soutěži.