Pardubice
Levinský (Musil) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Mědílek, Bartoš, Ďopan – Janeček, Junek, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – Gregor, Pakosta, Formánek – Burian, Němeček, Krigovský.
Pardubice
Vaníček (Janota) – Bitman, Klucho, Veselý, Strobach – Procházka, Valeš, Salát – Hůza, Marek, Böhm – Baudish, Ferdan, Šoltys – Böhm, Kořínek, Hiadlovský – Kroupa.
branky: 16. Martin Zozulák, 51. Martin Zozulák, 57. Ivo Teichman, 58. Přemek Pakosta - 8. Jan Baudisch, 53. Tomáš Marek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 340; zásahy brankářů: Jakub Levínský 18 - Vít Vaníček 24; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:1;

Šestý duel začal už klasickou úvodní „oťukávanou“ obou týmů, a proto se na první vážnější akce muselo několik minut čekat. Liberci však hned první výraznější zahrození přineslo vedoucí branku, to když střelu Strobacha dorazil za Levínského záda Jan Baudisch. Liberec poměrně dlouho držel vedení, které mohlo být ještě výraznější, neboť dobré šance měl Petr Salát a Prokop Ferdan. Oba liberecké střelce ale zneškodnil brankář Levínský. Pardubice se na druhé straně dostávali do útoku pomaleji, avšak i jim se v první části podařilo jednou skórovat díky důrazu Zozuláka.

Po první periodě byl tak stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části se vedla opět taktická bitva, kde obě mužstva spoléhala především na pevnou obranu. Za ní pak byli opět výborně připraveni brankáři. Levínskému i v šestém utkání série výborně sekundoval liberecký gólman Víťa Vaníček. Právě ve druhé části si připsal několik důležitých zákroků, díky nimž držel Liberec ve hře. Na druhé straně se do dobré střelecké příležitosti dral Marek, ale Levínského nepřelstil. Dobrou pozici měl dokonce ve vlastním oslabení Salát, ale minul branku. Když podobně zakončil i mladík Šoltys, šlo se do kabin za stejného stavu jako po dvaceti minutách.

Rozhodnout tedy musela třetí část, kde oba týmy hrály opět velmi opatrnou partii. S přibývajícím časem se už málokomu chtělo do většího rizika a v podstatě se jen čekalo na gólovou střelu, která pohne s vývojem utkání. O tu se postaral z brejku domácí Zozulák a Sokol vedl. Zanedlouho ale dokázal srovnat Tomáš Marek, kterého našel na brankovišti Prokop Ferdan. Zápas se chýlil ke konci a bohužel pro Liberec závěrečné minuty vyšly perfektně domácím barvám. Ze dvou protiútoků se postupně prosadili Teichman a Pakosta a o vítězi bylo rozhodnuto.

Série hraná na čtyři vítězná utkání se tak dočká svého rozuzlení v posledním možném (sedmém) zápase! Díky lepšímu postavení v tabulce po základní části se tento duel sehraje na liberecké půdě!

Komentář trenéra domácích Milana Koubka: "Dnes to nebyl z naší strany herně nejlepší zápas. Ale co nám fungovalo, je morálka mužstva, kterou jsme si dokázali, že když se hraje celých šedesát minut, tak to vede k vítěznému konci. Dnes nás navíc hnali opět fantastičtí diváci, před kterými tenhle zápas nešel prohrát. V týdnu se kvalitně připravíme na rozhodující bitvu a věřím, že tohle vítězství nám pomůže poslední zápas zvládnout."

Komentář trenéra hostí Jana Krále: "Na 2 góly se ve florbale vyhrává velice těžko. Neproměněné šance ve druhé třetině a hloupost na konci třetí třetiny nás stály tento zápas. Za týden si dáme zápas pro velké kluky, který této sérii bude slušet. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru."