(1:0, 7:2, 4:2)
Liberec
Sparta
Liberec
Branky: 15. Martin Remeš, 28. Jan Kolář, 30. Jakub Pěnička, 32. Vilém Kavan, 32. Martin Remeš, 33. Jiří Mutínský, 37. Jiří Mutínský, 37. Ondřej Hurt, 45. Martin Remeš, 46. Jiří Mutínský, 49. Martin Remeš, 56. Jan Lang - 28. Jan Jaroš, 30. Lukáš Lhota, 54. Dominik Musil, 55. Lukáš Lhota; rozhodčí: Andreas Gassner - Lukáš Jakoubek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Patrik Zítka 18 - Ondřej Volejník 17, Jan Král 14; po třetinách: 1:0, 7:2, 4:2;

Ohlasy trenérů

Komentář asistenta trenéra domácích pana Mandelbauma: Dnes jsme soupeře přehráli ve všech směrech a chci poděkovat týmu za výborný výkon a zlepšení produktivity. Děkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí ve zbytku sezóny.

Komentář trenéra hostů pana Ježka: Utkání jsme prohráli ve svých hlavách ve druhé třetině, kdy po vstřelených gólech jsme v následujícím střídání gól obdrželi. Poté se nám už nepodařilo zachytit rozjetou Spartu. Děkuji soupeři za utkání.