(2:3, 4:2, 4:0)
Chomutov
Liberec
Chomutov
Branky: 12. Adam Balatka, 19. Adam Balatka, 24. Vítek Pospíšil, 26. David Šklíba, 32. Jan Jaroš, 36. Jakub Daníček, 44. David Šklíba, 44. Jakub Daníček, 50. Adam Balatka, 60. Adam Balatka - 1. Vojtěch Bernas, 18. Daniel Kučera, 19. Petr Šnejdar, 27. Vojtěch Bernas, 30. Ondřej Halej; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Hladík 16 - Jan Štěpánek 47; po třetinách: 2:3, 4:2, 4:0

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra domácích (Jakub Ježek): Vůbec se nám nepodařil vstup do utkání a špatný výkon se táhl celou první třetinu. V druhé třetině se náš tým zlepšil při hře na balónku a v osobních soubojích a ve třetí jsme dokonali obrat. Zítra uděláme vše proto, aby soupeř v úterý jezdit nemusel. Bude to bitva. Děkuji soupeři za utkání.

Komentář trenéra hostí (Giptner Jiří): Byl to krásný a dramatický zápas, ve kterém jsme udělali příliš mnoho chyb. Děkuji hráčům, že se rvali do poslední minuty, divákům, kteří udělali pěknou kulisu a děkujeme soupeři za tvrdou, ale férovou hru. Zítra uděláme vše proto, abychom jsme mohli ve středu přijet znova.