Chodov
Janota, Vaníčkek - Kološ, Lhota, Klucho, Veselý, Bitman, Kroupa - Valeš, Marek, Ferdan, Salát, Kopecký, Kořínek, Rozkovec, Balatka, Baudisch - Böhm, Leksa, Hiadlovský
Chodov
Šantora, Barák - Pražan, Podhráský, Strnad, Maxa, Kašovský, Doubek, Ondrušek, Mikeš, Matejčík, Vošta, Koutný, Krbec, Vávra M., Vávra T., Plíhal, Řezáč
Branky: 3. Prokop Ferdan, 19. Radek Valeš, 27. Petr Salát, 37. Lukáš Veselý, 40. Prokop Ferdan, 44. Lukáš Veselý, 51. Adam Balatka - 2. Ondřej Vošta, 20. Martin Řezáč, 31. Tom Ondrušek, 47. Daniel Maxa, 57. Marek Vávra; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Tomáš Janota 18 - Karel Šantora 11; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:2;

10. kolo Tipsport Superligy nabídlo souboj mezi FBC Liberec a FAT PIPE Florbal Chodov. Po úvodním gólu Chodova si Liberečtí dokázali držet náskok a do konce zápasu nepustili pražský tým do vedení. Liberec i díky skvělému Tomáši Janotovi získal tři body.

FBC Liberec vs. FAT PIPE Florbal Chodov 7:5 (2:2,3:1,2:2)

Úvod zápasu byl v režii hostujícího týmu. První branku utkání obstaral chodovský mladíček Vošta, který zasunul míček za bezmocného Janotu. Poté se hra výrazně uklidnila a vyrovnání přinesla střela Ferdana. Liberec i nadále byl aktivní a snažil se ze všech pozic ohrozit brankáře Šantoru. Další střela, která prošla za záda hostujícího brankáře byla z hole Valeše. Avšak Liberec do kabin s vedením neodešel, brejkovou situaci zužitkoval Řezáč a srovnal na 2:2.

Druhá perioda začala několika šancemi reprezentačního útočníka Ondruška, ale na skvěle chytajícího Janotu si nepřišel. Do vedení poslal liberecké matador Petr Salát. 31. minuta patřila modrobílým z Chodova. Ondrušek vstřelil branku na 3:3 ze standartní situace. V závěru prostředního dějství dodal Severočechům sebevědomí Veselý, a poté svou druhou brankou utkání Ferdan. 5:3.

Třetí třetina přinesla obrovský tlak Chodova. Menší uklidnění přinesl navrátilec do sestavy Veselý. Tříbrankové vedení nevydrželo dlouho ve 47. minutě snížil na 6:4 Vávra. V 51. se Chodov zapomněl v útočném pásmu a přečíslení 2 na 1 využil Balatka. 7:4. V závěrečných minutách přišlo pouze snížení z hole Vávra.

FBC Liberec skvěle zvládnulo poslední dvě minuty, kdy nepustilo pražský celek na míček a v poklidu si došel pro vítězství 7:5 a další tři cenné body do tabulky Tipsport Superligy. Další domácí utkání odehraje FBC Liberec v neděli 28.10. v 18:00 na hale Dukla Liberec.

Komentář trenéra hostů (Podhráský David): Všechny naše problémy poslední doby, pramení z toho že jsou soupeři chtějí vyhrát více než my, my se musíme vrátit na zem, přestat přemýšlet co bude v únoru nebo březnu a začít dělat základní věci. Gratuluji domácím k zaslouženému vítězství. Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Dřina, zodpovědnost a produktivita. Bereme tři body, odpočineme a v neděli jdem na Tatran. Soupeři a rozhodčím díky