(2:1, 2:1, 3:5, 0:0)
Crazy Girls
TIGERS FK
Crazy Girls
Branky: 7. Dominika Kubišová, 20. Dagmar Surá, 32. Michaela Šulanová, 35. Dominika Kubišová, 44. Eliška Chudá, 48. Kateřina Kovaříková, 59. Iveta Hyršlová, N Denisa Billá - 20. Iveta Hyršlová, 25. Michaela Vejdělková, 45. Michaela Mlejnková, 49. Markéta Rumlová, 53. Michaela Mlejnková, 54. Michaela Mlejnková, 54. Klára Leierová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Kristýna Karli ? - Martina Lerchová 7, Martina Lerchová ?, Marcela Štěpánová 1; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:5, 0:0;

Komentář trenérky B. Procházkové FBC Liberec - rozhodl morál a nasezení hráček, kdy prohrávaly o 3 góly a během několika minut se podařilo srovnat skóre a nakonec i o gól vést. Bohužel Tigers na koci srovnaliy a šlo se do prodloužení, kde jsme měly více ze hry. Rozhodly nájezdy. Děkujeme za zápas, a bodík na půdě Tigers hodně dobrý. Komentář trenérky domácích M. Šteglové: Dnešní zápas jsme bohužel nepodaly dobrý výkon. Proti bojovnému Liberci se nám nedařilo proměňovat šance, ale soupeř si bod zasloužil.