(1:2, 1:1, 7:0;)
Plzeň
Crazy Girls
Plzeň
Branky: 9. Hana Koníčková, 39. Michaela Mlejnková, 41. Hana Koníčková, 41. Hana Koníčková, 42. Lucie Veidlová, 44. Michaela Mlejnková, 45. Michaela Mlejnková, 46. Gabriela Horáková, 59. Hana Koníčková - 2. Michaela Mašková, 10. Helena Böhmová, 38. Helena Böhmová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Lerchová 22 - Kateřina Fialová 12; po třetinách: 1:2, 1:1, 7:0;

Komentář trenéra hostí(Procházka Vít): Odvedli jsme 40 minut týmového koncentrovaného výkonu, výborně jsme bránili. V poslední třetině jsme bleskově ztratili vedení, což nastartovalo nepochopitelný kolaps, ze kterého jsme se dlouho vzpamatovávali. Liberec má obrovskou individuální kvalitu, rozdílové hráčky byly dnes pořádně cítit. Od výkonu v prvních 2 třetinách se ale budeme chtít odrazit příště. Děkujeme soupeři za utkání. Komentář trenéra domácích(Procházka Jakub): První dvě třetiny jsme zbytečně střílely vše okolo branky,a hosté se vždy brejkem dostaly do vedení. Třetí třetina byla již gólově využita a mohly jsme se konečně radovat z prvního vítězství za 3 body.