(3:1, 1:2, 1:0)
Crazy Girls
Jičín
Crazy Girls
Branky: 4. Zuzana Svobodová, 8. Lucie Paulovičová, 10. Kristýna Bachmaierová, 26. Kristýna Bachmaierová, 53. Kristýna Bachmaierová - 20. Gabriela Horáková, 21. Hana Koníčková, 23. Michaela Vejdělková; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Veronika Samková 19 - Marcela Štěpánová 18; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:0;

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra hostí p. Procházky: Děkujeme soupeři za utkání. Bohužel jsme udělali příliš mnoho osobních chyb, které soupeř dokázal využít. Komentář trenérky Gabriely Žůrkové: Zápas byl ve velmi vyrovnaném tempu. Po žalostné druhé třetině se nám podařilo ve třetí části hry vrátit do zápasu. Koncentrovaným výkonem jsem došly pro výhru. Děkujeme soupeři za zápasu a divákům za podporu.