4pp
(0:1, 2:0, 2:3, 1:0)
Crazy Girls
Crazy Girls
Branky: 28. Anna Válková, 38. Daniela Reindlová, 52. Monika Zikmundová, 53. Karolína Vachušková, 62. Markéta Prontekerová - 16. Hana Koníčková, 47. Hana Koníčková, 56. Michaela Mlejnková, 60. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Hana Ranochová 17 - Marcela Štěpánová 13; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:3, 1:0

Vyjádření trenéra hostů Tomáše Jakubíka: " Viděli jsme extrémně vyrovnané utkání plné zvratů. Bohužel dnes vyhrál šťastnější tým. Holkám děkuji za neskutečný morál v závěru. Děkuji rozhodčím a soupeři v boji o playoff." Komentář trenéra domácích Pavla Skazka: vyrovnaný zápas, ve kterém se předvedly spíše obrany obou týmů. Další prodloužení do sbírky, které jsme dokázali získat v náš prospěch. Přejeme soupeřkám hodně štěstí do play-down a snad už se letos nepotkáme.