:
5sn
(1:2, 1:2, 3:1, 0:0)
Plzeň
branky: 16. Martin Beneš, 25. Matěj Šebek, 51. Ondřej Horažďovský, 52. Jakub Stelzer, 54. Vít Malý, N Vít Malý - 4. Ondřej Bartoš, 17. Tomáš Martin Matušů, 25. Martin Čermák, 40. Vladimír Trčka, 50. Martin Čermák; rozhodčí: Václav John - Nikola Staňková; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Matouš Eret ? - Ondřej Volejník ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 0:0

Komentář trenára hostí pena Ježka: Dnešní zápas byl z naší strany velmi nepovedený. Spousta individuálních chyb a zbytečných ztrát míčku, které soupeř trestal. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře. Komentář trenéra domácích pana Michálka: Do dnešního zápasu jsme se nemohli vůbec dostat. Všude jsme hráli druhé housle, až ve třetí třetině jsme se probudili a začali předvádět naší hru. Je velká škoda, že jsme nevyhráli v základní hrací době. Podle mého názoru se zápas musel líbit všem divákům v hale. Děkuji svým hráčům za nasazení a ukázku týmového ducha. Týmu Liberce přeji šťastnou cenu domů a děkuji za fér zápas