9
:
10pp
(2:3, 3:5, 4:1, 0:1)
Branky: 5. Tomáš Čáslava, 7. Matouš Burian, 28. Filip Rulíšek, 31. Matouš Burian, 36. Štěpán Čejka, 42. Tomáš Čáslava, 48. Matouš Burian, 54. Matouš Burian, 59. Tomáš Čáslava - 6. Tomáš Pšenička, 8. Lukáš Lhota, 11. Martin Čermák, 25. Vladimír Trčka, 31. Jakub Jaroš, 36. Jakub Jaroš, 40. Tomáš Pšenička, 40. Lukáš Lhota, 60. Tomáš Martin Matušů, 61. Tomáš Pšenička; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 22 - Jan Král 35; po třetinách: 2:3, 3:5, 4:1, 0:1;

Komentář trenéra hostí pana Saláta: Dvě třetiny jsem hráli relativně dobře, ale ta třetí byla dost slabá. Soupeř na nás zatlačil a my to nebyli schopni zvládnout. Na hranici našich možností jsme ale odehráli celý zápas a ani na konci to nezabalili. Za to klukům a za dva body klukům děkuji. Soupeři rovněž, za férový boj. Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Dvě třetiny jsme se nechávali opít rohlíkem. Jinak náš klasický zápas s Libercem. Ve třetí třetině to už vypadalo, že to obrátíme. Jenže je to juniorský florbal a nakonec bereme jen bod. Děkujeme za zápas.