6
(3:2, 2:3, 2:1)
Ústí nad Labem
Liberec
Branky: 9. Lukas Krejčí, 9. Ondřej Bartoš, 14. Lukáš Macháč, 33. Lukáš Lhota, 38. Ondřej Bartoš, 48. Šimon Stránský, 52. Šimon Stránský - 13. Václav Vavruška, 18. Václav Vavruška, 26. Dan Semerád, 27. Vojtěch Kunc, 34. Dan Semerád, 53. Václav Vavruška; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Král 19 - Dominik Hrabě 6, Jan Štěpánek 14; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:1;

Ohlasy trenérů

Komentář hostujícího trenéra L. Pekárka: Dnes opět velmi nároční utkání, které jsme odehráli na dvě lajny. S Libercem je to vždy vyrovnané a dnes rozhodĺa třetí třetina, ve které byli domácí o kousek lepší. Těší mě, že jsme se poučili z předchozích zápasů a nenechali se zbytečně vylučovat. Děkuji soupeři za utkání. Komentář trenéra domácích J. Ježka: Težké utkání, které jsme čekali. Zbytečná vyloučení nás málem stály body. Ve hře 5 na 5 jsme byli o trochu lepší a tudíž bereme důležité 3 body. Děkujeme soupeři za fér utkání.