8
:
6
(4:2, 4:2, 0:2;)
Branky: 6. Filip Konrady, 11. Vojtěch Bistrý, 13. Tomáš Vlček, 15. Adam Stejskal, 28. Šimon Jonáš, 29. Filip Konrady, 33. Filip Konrady, 40. Jakub Mikolášek - 7. Matěj Ševčík, 13. Šimon Stránský, 23. Šimon Stránský, 27. Martin Čermák, 41. Šimon Stránský, 51. Šimon Stránský; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Daniel Dolák 29 - Ondřej Volejník 27; po třetinách: 4:2, 4:2, 0:2;

Komentář trenéra hostů (Vladimír Trčka): Dnešní utkání rozhodly naše individuální chyby v prvních dvou třetinách. Musím vyzdvihnout dnešní výkon naší první lajny a třetí třetinu, ve které jsme zamkli Plzeň na její polovině. Bohužel to na obrat nestačilo... Gratuluji soupeři k vítězství. Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Dnes jsme soupeře dvě třetiny přehrávali a dokázali své akce gólově využít. Fantasticky jsme odbránili poslední desetiminutovku, kdy byl soupeř hladovější, ale spoustu střel skončilo na bloku nebo na našem skvělém golmanovi. Děkuji svému týmu za tento výkon a soupeři za zápas.