:
4
(2:0, 3:2, 2:2;)
Chomutov
Branky: 8. Patrik Karger, 14. Petr Švehla, 21. Ondřej Halej, 24. Vojtěch Bernas, 27. Ondřej Halej, 56. Ondřej Halej, 60. Petr Švehla - 25. Vojtěch Wiener, 34. Vladimír Trčka, 42. Vojtěch Wiener, 45. Ondřej Bartoš; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 26 - Jan Král 17; po třetinách: 2:0, 3:2, 2:2;

Vyjádření hostujícího trenéra Vladimíra Trčky: Zápas jsme si prohráli nedůrazem v osobních soubojích a hromadou neproměněných šancí ve třetí třetině. 5 gólů jsme dostali z dorážek z předbrankového prostoru. Gratuluji soupeři k vítězství. Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnes dobré nasazení a koncentrace po celý zápas. Ustáli jsme i nelehký začátek třetí třetiny, kdy byl soupeř v tlaku a snížil stav. Chválím hráče a především brankáře, který nás ve spoustě příležitostí udržel nad vodou. Děkujeme také skvělým divákům za podporu.