(8:0, 5:1, 0:2)
Chomutov
Liberec
Chomutov
Branky: 2. Jakub Mádlo, 3. Richard Komňacký, 10. Jonáš Volhejn, 10. Dominik Musil, 11. Jakub Mádlo, 13. Vojtěch Blažek, 14. Jakub Stejskal, 15. Richard Komňacký, 17. Jakub Mádlo, 18. Filip Smutný, 26. Jakub Mádlo, 27. Vojtěch Blažek, 29. Vojtěch Wiener - 28. Adriana Hýsková, 38. Matyáš Rauscher, 44. Matyáš Rauscher; rozhodčí: Jitka Píšová - Lukáš Čech; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 9 - Petr Kala 22; po třetinách: 8:0, 5:1, 0:2;

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra hostů: Strašlivá první třetina, od druhé třetiny jsme hráli se ctí a pozitivem je vyhraná poslední třetina, nicméně ovlivněná výrazně sníženou aktivitou soupeře. Gratuluji soupeři k povedenému výkonu a přeji hodně štěstí v dalších zápasech. Komentář trenéra domácích: První třetina z našeho pohledu byla jedna z nejlepších v tomto roce. Všichni hráči zahráli svůj strop a to se také podepsalo na výsledku. Ve zbytku zápasu jsme si mohli dovolit lehce povolit a zápas v klidu dohrát. Děkuji soupeři za utkání.