5
:
6
(2:4, 1:1, 2:1)
Branky: 9. Jiří Šťovíček, 12. Tomáš Smolka, 29. Jaromír Péc, 33. Ondřej Ančinec, 43. Matěj Korbel - 2. Jonáš Volhejn, 8. Milan Sucharda, 15. Matěj Volejník, 15. Filip Smutný, 17. Jonáš Rais, 45. Dominik Musil; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Louda 29 - Andreas Vogt 27; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:1;

Komentář karlovarského trenéra Miroslava Závory: O zápase rozhodly naše chyby v první třetině, které soupeř nemilosrdně trestal. Po celý zápas jsme se snažili být aktivním týmem, bohužel vyložené šance jsme nedokázali proměnit. Cesta je ještě dlouhá a my rozhodně nejsme u konce. Děkujeme rodičům a fanouškům, že nás podporují celou sezónu Komentář trenéra hostí Matěje Klucha: "Necítím, že bychom dnes měli vyhrát za 3 body. Soupeř hrál aktivně a hladově a v tom nás určitě předčil. Pozitivem je, že i v takovém průběhu jsme schopni body uhrát. Díky všem za zápas."