7
:
1
(3:1, 2:0, 2:0)
Branky: 9. Vojtěch Bistrý, 13. Matouš Bešta, 15. Filip Blažek, 16. Filip Blažek, 30. Jiří Čížek, 32. Jiří Čížek, 37. Ondřej Gutwirth - 11. Richard Komňacký; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniel Dolák 16 - Mikuláš Futschik 15; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:0;

Komentář trenéra Liberce Matěje Klucha: Abychom porazili Plzeň v této sestavě museli bychom zahrát svou hranu. Zejména v soubojích a zakončení. Nestalo se ani jedno ani druhé. Proto zasloužená porážka a gratulace soupeři. Díky všem za zápas Komentář trenéra Lukáše Kubince: Ospalý zápas, tempu pomohlo až soupeřovo napadání v závěrečné třetině. Cením si kvalitní obranné hry. Děkujeme za zápas.