8
(2:5, 2:1, 3:2)
FA MB
FA MB
Branky: 10. Markéta Valešová, 12. Karolína Nováková, 22. Karolína Nováková, 25. Markéta Valešová, 41. Markéta Valešová, 48. Kristýna Rondošová, 60. Markéta Lenfeldová - 5. Tereza Zapotocká, 5. Viktorie Vacardová, 11. Barbora Doležálková, 12. Viktorie Vacardová, 19. Adéla Jirková, 34. Tereza Zapotocká, 57. Marie Jirková, 59. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Tomáš Mádr - Milan Starý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 13 - Karolína Špačková 43; po třetinách: 2:5, 2:1, 3:2;

Komentář trenéra hostí(Kárník): Dnešní zápas byl pro diváky atraktivní, ale pro trenéry hodně infarktový. Po první celkem vydařené třetině jsme si mysleli, že to půjde samo a soupeřky nám ukázaly, jak se má bojovat. Je pravda, že půlka týmu je po nemoci, ale makat se musí. Díky soupeřkám za utkání. Komentář trenéra domácích(Novák): S předvedenou hrou můžeme být spokojeni, s výsledkem nikoliv. Laciné góly a individuální chyby nás sráží. Soupeřky naše chyby chladnokrevně trestaly. Těšíme se na další zápasy, sezóna je ještě dlouhá. Děkujeme soupeřkám za zápas.