:
1
(1:0, 2:0, 1:1)
Jihlava
Branky: 5. Kateřina Seemannová, 27. Kateřina Seemannová, 33. Kateřina Moravcová, 45. Kateřina Seemannová - 59. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Miloš Janda - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 27 - Kateřina Dlouhá 28; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1;

Komentář trenéra hostí Petra Nováka: Domácí dnes výborně bránili a také jejich gólmanka byla výborná. Nám chyběla v zakončení větší dravost a moment překvapení. Díky za zápas. Komentář trenéra FBŠ Jihlava Michala Peterky: Dnes jsme předvedli dominantní a koncentrovaný výkon celých 60 minut. Kdybychom o trochu lépe řešili brankové situace, tak by rozdíl byl větší a závěr klidnější. Děkujeme našim fanouškům za podporu a Liberci za hezký zápas.