:
5
(1:1, 0:1, 2:3)
Bohemians
Branky: 16. Andrea Bukvajová, 49. Lucie Reinšteinová, 58. Aneta Špičáková - 9. Markéta Valešová, 27. Markéta Lenfeldová, 44. Karolína Nováková, 45. Aneta Abrtová, 46. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Jan Paleček - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 15 - Alžběta Hánová 20; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:3;

Komentář trenéra hostí Petra Nováka: První třetinu nám trvalo než jsme se rozehráli a vstřebali únavu ze včerejška. Čas na regeneraci mezi zápasy je minimální. Ve druhé třetině jsme si zaslouženě uhrály 3 body. Oceňujeme, že soupeřky bojovaly až do konce a zkusily zápas ve třetí třetině otočit. Komentář trenérky domácích Terezy Blažkové: Bohužel nám velmi dobře známý scénář - většinu zápasu jsme lepším týmem, pak nám na chvilku vypadne koncentrace a dostaneme góly, které rozhodnou. Pozitivní jsou cenné zkušenosti k nezaplacení pro náš mladý tým. Tak snad příště :) Holkám, díky za zápas, který do poslední vteřiny nezabalily, soupeřkám za fér utkání a rodičům za pomoc s pořádáním a podporu.