:
4
(3:0, 0:2, 3:2)
FA MB
Branky: 3. Marie Jirková, 4. Marie Jirková, 13. Barbora Doležálková, 42. Marie Jirková, 52. Marie Jirková, 53. Kristýna Bauerová - 30. Markéta Valešová, 39. Kateřina Novotná, 45. Karolína Nováková, 49. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Karolína Špačková 34 - Kateřina Dlouhá 13, Alžběta Hánová 3; po třetinách: 3:0, 0:2, 3:2;

Komentář trenéra domácích J Kárníka : Zápas nahoru dolů. Naštěstí jsme byli vždy krůček vepředu a nakonec jsme byli šťastnější. Díky soupeřkám za zápas. Komentář trenéra hostů: PO nepovedené první třetině jsme hru zlepšili a v průběhu třetí třetiny i srovnali skóre. Bohužel jsme vzápětí znovu inkasovali a více gólů už jsme dát nezvládli. Máme co zlepšovat a na čem pracovat. Playoff je už za chvilku. Děkujeme divákům a pořadatelům. Pěkný večer.