:
7
(1:2, 1:3, 3:2)
Židenice
Branky: 18. Eva Filipová, 25. Eva Filipová, 43. Eva Filipová, 43. Kateřina Rybníčková, 44. Barbora Hnátková - 6. Markéta Lenfeldová, 11. Karolína Nováková, 27. Markéta Valešová, 28. Lea Veselská, 32. Klára Hanzelinová, 49. Markéta Valešová, 60. Markéta Lenfeldová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Tereza Chládková 28 - Kateřina Dlouhá 14; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:2;

Komentář trenéra hostí Vojtěcha Rondoše: Do 42 min. utkání krása střídala nádheru. Dělalo se co se mělo pohyb, komunikace, důraz, pak výpadek, který Nás málem stál utkání. Z chyb se patřičně poučíme a zítra se pokusíme navázat. Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny byly z naší strany docela vlažné. Hrát jsme začali až ve třetí. Podařilo se nám zlepšeným pohybem a důrazem zápas srovnat, ale pak jsme ve své snaze polevili a soupeř dokázal vstřelit branku. Závěrečná hra bez brankáře nám bohužel nevyšla. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu