:
9
(1:3, 1:1, 3:5)
Ústí nad Labem
Branky: 1. Markéta Lenfeldová, 38. Lea Veselská, 52. Karolína Nováková, 53. Klára Hanzelinová, 54. Pavla Bárková - 8. Nella Marešová, 9. Berenika Vrzalová, 16. Eliška Poláková, 27. Adéla Kubíková, 45. Klára Mečířová, 49. Natálie Neumanová, 55. Adéla Kubíková, 58. Klára Mečířová, 59. Nella Marešová; rozhodčí: Jakub Mauer - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 26 - Aneta Linhartová 29; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:5;

Komentář trenéra domácích Petra Nováka: Nevyhnuli jsme se slabším chvilkám, vlažná první třetina. Na konci už jsme hráli buď a nebo, ale nedotáhli jsme to. Holky zápas odmakaly, ale dnes to na lepší výsledek nestačilo. Gratulujeme soupeřkám a přejeme bezproblémovou cestu domů. Komentář trenéra hostí Michala Wildhabera: Dnes dobrá práce od všech hráček. Pracujeme dále na důležitých věcech. Neskutečný výkon gólmanky. Děkuji soupeři za utkání a těším se na sáňkovanou zpátky do Ústí.