:
8
(1:4, 3:2, 2:2)
Sparta
Branky: 6. Petr Tlapa, 22. Martin Remeš, 36. Martin Remeš, 38. Daniel Riley, 45. Ondřej Hurt, 57. Matěj Čermák - 2. Šimon Stránský, 8. Vladimír Trčka, 8. Šimon Stránský, 17. Tomáš Martin Matušů, 32. Vladimír Trčka, 36. Vladimír Trčka, 44. Tomáš Pšenička, 57. Jakub Jaroš; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Filip Čermák 15 - Ondřej Volejník 20; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:2;

Komentář trenéra hostů Vladimíra Trčky:Dnes kluci navázali na třetí třetinu včerejšího zápasu a makali do konce. Super jsme dnes řešili brejkové situace a skvěle odehráli oslabení. To vše podpořil výborný výkon našeho golmana. Děkejeme soupeři za fér zápas. Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Po hororové první třetině zlepšený výkon, který dnes nestačil na body. Pokud chceme být v příštích zápasech úspěšní, musíme začít hrát po celý zápas podle toho, co jsme si řekli. Děkujeme soupeři za férový zápas.