8
(3:2, 6:2, 4:4)
Hattrick
Hattrick
Branky: 2. Jakub Mádlo, 7. Jakub Mádlo, 10. Šimon Stránský, 22. Jakub Jaroš, 26. Filip Šedivý, 31. Vladimír Trčka, 37. Tomáš Ballaty, 38. Šimon Stránský, 39. Tomáš Martin Matušů, 47. Tomáš Ballaty, 47. Ondřej Šorm, 58. Ondřej Bartoš, 59. Tomáš Pšenička - 7. Petr Olšák, 13. Petr Olšák, 27. Šimon Hronek, 39. Šimon Hronek, 49. Zdeněk Malich, 53. Adam Hemerka, 56. Petr Olšák, 57. Zdeněk Malich; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 24 - David Nečas 9, Michal Kráčmar 1, David Nečas 2; po třetinách: 3:2, 6:2, 4:4;

Komentář trenéra domácích(Petr Salát): Až na závěrečných 5 minut dobrý výkon se spoustou branek, Věřím, že se líbil. Soupeři děkuji a přeji pohodovou cestu. Vyjádření trenéra hostů (Jan Nizner): Za mě, subjektivně, výsledné skóre úplně nevypovídá o obrazu hry. Liberci tam padalo doslova všechno do čeho plácli, my jsme bušili jak hluchý do vrat a nic. No, bylo tady dost zima, tak nám to moc nešlo. Doma budeme lepší. Děkujeme soupeři za utkaní.