10
:
9pp
(1:3, 1:4, 7:2, 1:0)
Branky: 12. Vojtěch Klápa, 30. Michael Kočandrle, 42. Bohumil Piskáček, 43. Bohumil Piskáček, 45. Jan Pojar, 50. Vojtěch Klápa, 52. Michael Kočandrle, 52. Tomáš Navrátil, 58. Tomáš Navrátil, 63. Bohumil Piskáček - 6. Vladimír Trčka, 11. Šimon Stránský, 16. Lukas Krejčí, 21. Martin Čermák, 27. Martin Čermák, 32. Jakub Mádlo, 35. Vojtěch Wiener, 51. Jakub Jaroš, 54. Martin Čermák; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 20 - Jan Král 28; po třetinách: 1:3, 1:4, 7:2, 1:0;

Komentář hostí: Tyto zápasy se soupeří jako je Tatran hraji, nebo trénuji nesmírně rád. Pořád se něco děje. V zápasech je spousty šancí a hráči jsou schopni se něco naučit. 40-45 minut jsme hráli velmi dobře. Dvě vyloučení ze začátku 3. třetiny nás dostali trochu dolu, ale jinak můžu kluky jen pochválit. Díky soupeři za super zápas. Komentář domácích: Dnes jsme se do zápasu dostávali velmi obtížně. Liberec hrál výborně a byl hladovější, než mi. O to víc musím klukz pochválit za skvělou třetí třetinu - 22 střel a deset gólů. Za takový obrat jsem na své hráče pyšný. Takové zápasy nás posouvají dopředu. Díky soupeři za krásný florbal.