:
4
(4:1, 1:2, 3:1)
Hattrick
Branky: 2. Jonáš Kůra, 3. Adam Hemerka, 5. Jiří Halama, 20. Adam Hudeček, 39. Adam Klimeš, 44. Jiří Halama, 56. Adam Hemerka, 57. Zdeněk Malich - 20. Vojtěch Wiener, 23. Ondřej Bartoš, 32. Vladimír Trčka, 55. Ondřej Šorm; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: David Nečas 18 - Ondřej Volejník 27; po třetinách: 4:1, 1:2, 3:1;

Komentář trenéra hostí: Naše úvodní tragická pětiminutovka a zbytečné individuální chyby zápas domácím výrazně usnadnily. Jinak pro náš mladý tým pochvala, hodně získaných míčků aktivním presinkem. Komentář asistenta trenéra domácích: Povedl se nám vstup do zápasu. kde jsme si vytvořili náskok. Ve druhé třetině jsme přestáli velký tlak soupeře. Na konci zápasu jsme potom přidali slepené branky a pohlídali si tak vítězství.