:
5
(3:1, 4:1, 3:3)
Ústí nad Labem
Branky: 2. Jakub Jaroš, 17. Vladimír Trčka, 18. Vladimír Trčka, 32. Jakub Mádlo, 32. Tomáš Ballaty, 34. Vojtěch Wiener, 40. Vladimír Trčka, 42. Jakub Mádlo, 50. Vladimír Trčka, 58. Vladimír Trčka - 7. Jakub Fuchsig, 26. Ondřej Kawulok, 45. Jan Peška, 52. Jakub Fuchsig, 59. Vojtěch Kunc; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Král 27 - Tadeáš Dittrich 27, Jan Štěpánek 5; po třetinách: 3:1, 4:1, 3:3;

Vyjádření hostujícího trenéra L. Pekárka: Dnes rozhodla druhá třetina, kdy soupeř odskočil na rozdíl 5 branek. Dle mého byl dnešní výsledek vůči naší předvedené hře dost krutý. Určitě jsme byli Liberci rovnocenným soupeřem. Já osobně to v Liberci mám rád, takže doufám, že se sem ještě v této sérii podíváme. Vyjádření domácího trenéra P. Saláta: Utkání bylo po většinu času vyrovnané. Byli jsme určitě lepší v koncovce a v řešení brejkových situací. Na zítřek se zkusíme podobně kvalitně připravit. Klukům díky za zápas.