14
(1:4, 2:5, 1:5)
Tatran Střešovice
Liberec
Branky: 11. Šimon Stránský, 25. Lukáš Lhota, 33. Vladimír Trčka, 53. Vladimír Trčka - 1. Zbyšek Piták, 8. Jonáš Kreysa, 9. Zbyšek Piták, 18. Filip Langer, 30. Michael Kočandrle, 34. Tomáš Navrátil, 35. Vojtěch Klápa, 35. Šimon Fišer, 37. Sebastián Rod, 45. Jonáš Kreysa, 47. Sebastián Rod, 50. Jonáš Kreysa, 57. David Kolář, 58. Šimon Fišer; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 2, Jan Král 18 - Lukáš Kříž 16; po třetinách: 1:4, 2:5, 1:5

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra hostí(Menhart Jakub): Dnes zápas podle našich představ. Všechny tři třetiny v naší režii a 3 lajny, které dávají góly. Jsme připraveni na semifinále a vyhlížíme dalšího soupeře! Děkuji soupeři za sérii. Komentář trenéra domácích(Petr Salát): Včerejší výkon byl o mnoho lepší. Tam kde jsme dokázali držet krok, to dnes kulhalo. Série branek od stavu 3:5 nás dostala do kolen a už jsme se z toho nevzpamatovali. Soupeři díky za sérii. Klukům za odvážný včerejší zápas.