13
(2:4, 1:3, 3:6)
Chodov
Chodov
Branky: 17. Karolína Nováková, 20. Dominika Plichtová, 35. Karolína Nováková, 50. Markéta Valešová, 58. Karolína Nováková, 60. Klára Hanzelinová - 7. Karolína Jandová, 9. Barbora Klinerová, 16. Nela Havlínová, 19. Kristýna Lechnerová, 26. Hana Chaloupková, 32. Barbora Klinerová, 37. Karolína Kellovská, 46. Karolína Kellovská, 48. Karolína Kellovská, 52. Kristína Belicová, 59. Marie Havlíčková, 59. Nela Havlínová, 60. Gabriela Hartmanová; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 11, Alžběta Hánová 8 - Kateřina Dvořáková 18; po třetinách: 2:4, 1:3, 3:6;

Komentář trenéra domácích (Vojtěch Rondoš): Výsledek je pro nás dost krutý. Předvedli jsme kvalitní, výkon, ale bohužel ne konstantní a výpadky nás stály zápas. Holkám díky za celou sezonu, udělali jsme velký pokrok a právě tato série nám ukázala, na čem máme pracovat. Chodovu díky za fér sérii a přejeme mnoho zdaru v dalších bojích. Komentář trenérky hostů (Michaela Marešová): Soupeř na nás vlétl a první třetinu byl lepší, postupně se projevila individuální kvalita na naší straně, i když jen v záblescích. celkově série pod kontrolou, v semi budeme lepší.