Crazy Girls
Štěpánová, Lerchová - Leierová, Pekárková, Šamanina, Kronychová, Mlejnková - Tomanová, Kabeláková, Čermáková, Dlouhá, Ljachová
Vítkovice
Příleská, Klečková - Špiniarová, Enenkelová, Krzywak, Koníčková, Bolová, Martináková, Ďuríková, Theimerová, Husková, Šupáková, Kociánová, Klapitová, Niemcová, Kolářová, Hložanková
Branky: 4. Justyna Krzywak, 6. Veronika Enenkelová, 10. Anna Niemcová, 11. Michaela Šponiarová, 13. Natálie Martináková, 17. Ivana Šupáková, 35. Michaela Šponiarová, 35. Lucie Suchánková, 37. Michaela Šponiarová, 38. Lucie Suchánková, 42. Lucie Suchánková, 46. Lucie Theimerová, 48. Justyna Krzywak, 50. Barbora Husková, 54. Veronika Enenkelová, 54. Justyna Krzywak; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 15, Martina Lerchová 5 - Nikola Příleská 12; po třetinách: 0:6, 0:4, 0:6;

FBC Crazy girls Liberec vs. 1. SC Tempish Vítkovice 0:16 (0:6,0:4,0:6)

Liberecké ženy stejně jako v minulém domácím utkání čekal velmi těžký soupeř. Jeden z aspirantů na titul 1. SC Tempish Vítkovice. Za hostující celek nastoupila Hanka Koníčková, reprezentantka a exliberecká hráčka.

Utkání se vyvíjelo podle představ hostujícího týmu. Už první třetina ukázala, jak velký rozdíly mezi týmy jsou. Jediná světlá chvíle pro Crazy girls v zápase přišla v první desetiminutovce v druhé třetině. Zde dokázaly holky neinkasovat.

Ve třetí třetině se opět naplno začaly prosazovat reprezentantky z Polska, Slovenska a ČR v dresu hostujícího celku. Konečné skóre nedokázala ani kosmeticky uprátit Míša Mlejnková a stav zápas po závěrečné sirény ukazal výsledek 0:16

Komentář trenéra hostí (Richard Urban): Jsem spokojen s výkonem a doufám, že si holky zápas užily. Děkuji soupeřkám a divákům.

Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 1. část - Dneska jsme zkoušeli zahnat velrybu klacíčkem a ono to úplně nejde. Možná si holky z Vítek ani nevšimly, že se do nich snažíme tím klacíčkem švihat. Ještě že se k tomuhle česko-slovensko-polskému výběru nepřidala Ester Ledecká, jinak bychom vyfasovali třicítku. Zlomovým momentem zápasu bylo, že soupeř byl lepší na své polovině, na naší polovině, v brankovištích, v obraně, v útoku, ve střelbě, v soubojích a v blokování střel. V ostatních věcech jsme dominovali my. Brankové příležitosti jsme využívali bohužel jen před naší brankou. Jinak si myslím, že jsme určitou kvalitu předvedli.